neděle 4. ledna 2015

První wishlist 2015

Přeji krásný nedělní večer všem, dnes to bude můj úplně první wishlist, ze kterého doufám brzy odškrtám všechny produkty :)


1) Paletka Make-up Revolution
Nevím přesně, jestli si pořídím přesně tuto paletku Bare Euphoria, protože se mi líbí u Make-up Revolution i další, jako třeba profláknutá Iconic 3, nebo novinka Essentials Mattes 2. Takže uvidím jakou si pořídím, ale určitě se některá u mě ve sbírce objeví.

2) Štětec Real Techniques - Setting Brush
Tento štětec se mi moc líbý možná proto, že podobný ve sbírce nemám. Je vhodný k nanášení rozjasňovače nebo na konturování.

3) Paletka očních stínů Sleek - Oh so special
Barvičky z této paletky jsou pro mě jak dělané. Nafialovělé, narůžovělé i hnědé odstíny, to je něco pro mě. Taky už jsem si ji stihla objednat. TADY mají paletky Sleek za zvýhodněnou cenu, tak kdyžtak koukněte.

4) Matný lak na nehty Moje
Matný lak mám jediný od Rimmelu a to dost tmavou barvu. Laky od značky Moje mají mnoho odstínů a spíš světlejší barvičky, takže si určitě vyberu. Tento fialkový odstín je moc krásný, mají ale i hezké růžové nebo mint barvičky. Lak stojí 39,-

5) Catrice liquid metal - Gold´n roses
Tyto stíny mě lákají už delší dobu a poslední dobou zjišťuju, že si asi nevystačím z jedním odstínem. Bohužel v mém okolí Catrice není dostupná v drogerii, takže budu muset objednávat přes internet.

6) Vosk Yankee candle
Vosky a votivní svíčky od Yankee candle chci vyzkoušet a jestli budou opravdu tak skvělé, tak si pořídím i nějakou tu větší svíčku, uvidíme.

7) Koupelová balistika
Koupelové kuličky a balistiky miluji a značku Bomb Cosmetics moc neznám, takže plánuji vyzkoušet, protože ty jejich balistiky jsou opravdu krásné. Koupit můžete TADY.

8) Nyx tvářenka v odstínu Taupe
Na tuto tvářenku (pro nás bledulky bronzer) jsem slyšela dost chvály a musím ji vyzkoušet, protože se mi moc líbý ten odstín.

9) Milani stíny Bella - Silver
Tyto stíny jsou v mnoha odstínech a já popravdě nevím, jaký si mám vybrat, ale protože nemám žádný pěkný stříbrný stín, zatím je ve hře odstín Silver. Ale to se může změnit, uvidíme. Tyto stíny hodně chválila Peťa z Lovely hair a mě hodně zaujaly, takže plánuji koupi.

Tak a to by bylo všechno z mého wishlistu. Zaujalo Vás něco? Plánujete také koupit něco podobného?

Žádné komentáře:

Okomentovat