sobota 22. března 2014

Eurona Cerny

 

Přeji krásný den všem, dnes bych chtěla napsat pár řádků o společnosti Eurona Cerny. Tuto společnost jsem objevila asi před půl rokem. A čím se vlastně zabývají? Je to česká firma, která za zabývá výrobou čistících prostředků pro domácnost, tělovou kosmetikou, také vyrábí hnojiva, prací prášky, aviváže, parfémy..... Je toho opravdu dost. Líbí se mi jejich filozofie a hlavně to, že všechny jejich výrobky jsou bez obsahu fosfátů, formaldehydu, chloru, perborátů a nejsou testované na zvířatech.
Když jsem poprvé prolistovala jejich katalog, zjistila jsem, že teda výrobky nejsou nijak extra levné. Ale při podrobnějším přečtení jsem zjistila, že téměř všechny produkty jsou vysoce koncentrované a dají se ředit vodou, nebo používat v opravdu malém množství. Nicméně neodolala jsem a objednala pár produktů. Než jsem objednala musela jsem se zaregistrovat. A objednala jsem čistič pračky - 79,-, prostředek na ruční mytí nádobí - pomerančová vůně - 99,-, čistič myčky - 149,-, univerzální úklidový prostředek Twister - 229,-, aviváž Green - 199,-, sprchový gel 99,-, parfémovaná sašetka 59,-

Musím uznat, že je to opravdu bomba. Jsem nadšená do dneška, alespoň z toho, co jsem zatím zkusila. Jako prvním bych začala čističem pračky 79,-, bohužel už jsem vyhodila obal takže nemám fotku. Tato krabička je na jedno použití. Nasypete její obsah do pračky a necháte projet na 60 nebo na 90. Opravdu super, pračka celá jen zářila po použití a té špinavé vody co v ní bylo :(. A musím říct, že po vyčistění pračky prádlo i lépe vonělo po aviváži, takže super. Na stránkách uvádějí, že i prodlužuje životnost pračky.

Další věcí je Prostředek na ruční mytí nádobí s vůní pomeranče 400ml, objednala jsem to menší balení. Jeho vůně je vážně úžasná, já jelikož miluji vůně citrusů, pro mě je to vážně boží. Nijak extra nepění, ale zdá se mi, že nádobí umyje stejně jako Jar. Líbý se mi a už jar ani podobné věci nekupuji. Tento prostředek je super a už mám koupený i další tentokrát ve velkém balení 1000ml Mango s aloe vera (viz obrázek) tak uvidíme, to ještě nemám vyzkoušené, ale voní úžasně. Tento 400ml prostředek mám už asi 3 měsíce a pořád ještě nedošel, opravdu ubývá hodně málo. Za mě stojí určitě za vyzkoušení.

Univerzální prostředek Twister - 229,-, já ho používám pouze na vytírání podlahy, ale četla jsem, že lze využít i na otírání povrchů v kuchyni, koupelně atd. Za mě je taky super. Zajímavě mýdlově voní, je hodně hustý a dělá super pěnu. Podlaha po něm neklouže a je mírně lesklá. Mám ho zase asi 3 měsíce a nejsem ještě ani v půlce a to vytírám tak jednou až dvakrát týdně podle potřeby, chodbu někdy i vícekrát týdně.

Čistič myčky - 149,-, jsem ještě nevyzkoušela takže těžko říct :), ale až ho vyzkouším určitě napíšu nějakou recenzi.

Aviváž Green - 199,- 1000ml, má svěží vůni, která se mi moc líbý. Prádlo po ní skvěle voní. Dnes jsem s ní prala poprvé tak nevím jestli vůně vydrží i po nějaké době. Ale každopádně je to něco úplně jiného než na co jsme zvyklí z obchodů. Úplně jiná vůně, opravdu příjemná a jemná. Určitě doporučuji.

Sprchový gel - 99,-,nebo spíš sprchový olej, měl by být hydratační což myslím že je. Myla jsem se s ním zatím asi dvakrát. Hodně mne překvapilo, že vůbec nepění a je hodně tekutý. Má nevýraznou vůni, což se mi líbí. Jsem zvyklá se po umytí namazat nějakým tělovým krémem, protože moje pokožka je po sprchování hodně vysušená. S tímto olejem, ale žádný krém po umytí používat nemusím, je skvělý. Jediné jeho mínus je, že je trošku tekutější a tím pádem se hůře nanáší, alespoň mě. Určitě dávám palec nahoru a doporučuji ho.
Jako poslední je parfemovaná sašetka Ice Queen - 59,-. Je to takový menší pytlíček, který zavěsíte nebo položíte do skříně a krásně se Vám provoní prádlo. Tato vůně je opravdu velmi příjemná. ještě jsem sašetku ani nevybalila z fólie a i přes fólii krásně a intenzivně voní. Zase musím říct, že na takto krásnou vůni jsem v obchodech nenarazila. Prostě super.

Co říct na závěr - všechny objednané produkty jsem objednala na www.eurona.cz. Akorát se tam musíte zaregistrovat a tím získáte i nějakou tu slevičku. Osobně mě Eurona přesvědčila o své kvalitě a plánuji další objednávku. Nejvíce mne překvapily její vůně, které jsou opravdu jemné, ale zároveň intenzivní a hrozně krásné :). Opravdu ty jejich vůně miluji :)
A co vy máte zkušenosti s Euronou?


Žádné komentáře:

Okomentovat